HD κτήριο, δρόμος Huafu, Futian, πόλη Shenzhen, ΕΠΑΡΧΊΑ ΓΚΟΥΑΓΚΝΤΌΝΓΚ, ΚΙΝΑ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΧρησιμοποιημένες ενότητες της Cisco

WS-x6724-SFP 24port SFP Cisco Linecard για τη σειρά WS-c6506-ε 6509-ε 6500-ε

WS-x6724-SFP 24port SFP Cisco Linecard για τη σειρά WS-c6506-ε 6509-ε 6500-ε

    • WS-X6724-SFP 24port SFP Cisco Line Card For WS-C6506-E 6509-E 6500-E Series
    • WS-X6724-SFP 24port SFP Cisco Line Card For WS-C6506-E 6509-E 6500-E Series
    • WS-X6724-SFP 24port SFP Cisco Line Card For WS-C6506-E 6509-E 6500-E Series
    • WS-X6724-SFP 24port SFP Cisco Line Card For WS-C6506-E 6509-E 6500-E Series
  • WS-X6724-SFP 24port SFP Cisco Line Card For WS-C6506-E 6509-E 6500-E Series

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα, Σιγκαπούρη, Μαλαισία, Ταϊλάνδη, κ.λπ.
    Μάρκα: CISCO
    Πιστοποίηση: CE RoHS
    Αριθμό μοντέλου: WS-X6724-SFP=

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Συσκευασία λεπτομέρειες: αρχικό κιβώτιο της Cisco για τα νέα στοιχεία
    Χρόνος παράδοσης: 1-2days
    Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Δυνατότητα προσφοράς: 200unit την εβδομάδα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Θύρα: 24 Χρησιμοποιημένος για: WS-c6500-ε πλαίσια σειράς
    μοντέλο: WS-x6724-SFP μάρκα: CISCO
    Εγγύηση: ένα έτος Κατάσταση: Αρχική Νέα

    WS-x6724-SFP 24port SFP Cisco Linecard για τη σειρά WS-c6506-ε 6509-ε 6500-ε

     

     

    WS-x6724-SFP Μικρός τύπος Pluggable (SFP) 24-λιμένας 1000BASE-SX, LX/LH, - ZX, - Τ 1000base-CWDM LC connecter
    288 ports/6513
    192 ports/6509
    Μέχρι 9216 ψηφιολέξεις/πλαίσιο
    Tx-1p3q8T
    Rx-1q8T (2q8T κατά τη χρησιμοποίηση dCEF)

     

     

    Επισκόπηση προϊόντων

    Η Cisco Catalyst® 6500 σειρές που διακόπτης-αρχαιότερος μορφωματικός ο πολυστρωματικός διακόπτης-παραδίδει ασφαλή σύγκλινε υπηρεσίες από το ντουλάπι καλωδίωσης στον πυρήνα, στο κέντρο δεδομένων, στην ΩΧΡΗ άκρη.

    Σχήμα 1. Καταλύτης της Cisco 6500 ενότητες διεπαφών Gigabit Ethernet σειράς

    WS-x6724-SFP 24port SFP Cisco Linecard για τη σειρά WS-c6506-ε 6509-ε 6500-ε

    Να συμπληρώσουν τους πολλούς ρόλους που ο καταλύτης της Cisco 6500 σειρές διαδραματίζει σε ένα δίκτυο, καταλύτης της Cisco 6500 μικτές σειρά ενότητες Gigabit Ethernet μέσων προσφέρουν την ευρύτερη επιλογή των μέσων, των πυκνοτήτων, της απόδοσης, της διαλειτουργικότητας, και των επεκτάσεων πλαισίων για τις επιχειρήσεις και τους φορείς παροχής υπηρεσιών. Αυτές οι ενότητες είναι ιδανικές για το gigabit Ethernet πέρα από την ίνα στον υπολογιστή γραφείου, gigabit ανερχόμενες ζεύξεις, συνάθροιση της υψηλής πυκνότητας 10/100 διεπαφές, συνδέσεις αγροκτημάτων ή κέντρων δεδομένων κεντρικών υπολογιστών μετρό Ethernet, σπονδυλικών στηλών και μεγάλης ταχύτητας καθώς επίσης και μικτά περιβάλλοντα μέσων που υποστηρίζουν και τις συνδέσεις ινών και χάλκινων καλωδίων. Ο καταλύτης της Cisco 6500 ενότητες Gigabit Ethernet σειράς προσφέρει:

    Εύκαμπτες διαμορφώσεις για οποιαδήποτε επέκταση: Σειρά των πυκνοτήτων λιμένων, των επιλογών μέσων, και των ταχυτήτων απόδοσης για οποιαδήποτε απαίτηση επέκτασης

    Επιλογή των μέσων και του τύπου συνδετήρων: Πολλαπλού τρόπου ίνα υποστήριξης ή single-mode ίνα που χρησιμοποιεί τις ενότητες GBIC ή SFP ή σταθερή την ΑΜ-RJ οπτική

    Σημείωση: Για Gigabit Ethernet πέρα από τις απαιτήσεις χαλκού παρακαλώ αναφερθείτε στον καταλύτη 6500 φύλλο στοιχείων ενότητας διεπαφών Ethernet σειράς 10/100 και 10/100/1000.

    Υψηλός ανάμιξε τις πυκνότητες λιμένων Gigabit Ethernet μέσων: Από 8 μέχρι 48 λιμένες ανά ενότητα, και μέχρι 410 ανάμιξε τα μέσα/τους λιμένες Gigabit Ethernet ινών ανά σύστημα

    Εξελικτική και προβλέψιμη απόδοση συστημάτων: Παρέχετε μια επιλογή των συνδέσεων υφάσματος διακοπτών και των επιλογών ρυθμοαπόδοσης: Εύρος ζώνης 32 GBP, 256 GBP και 720 GBP με τη ρυθμοαπόδοση συστημάτων: 15 Mpps, 30 Mpps, 210 Mpps και μέχρι 400 Mpps

    Λειτουργική συνέπεια: Διαμορφώσεις διαθέσιμες για τον καταλύτη πλαίσια αυλακώσεων 6500 3, 6, 9, και 13 που τρέχουν το λογισμικό λειτουργικών συστημάτων λογισμικού της Cisco IOS® και καταλυτών της Cisco διαλειτουργικός με όλες τις άλλες ενότητες διεπαφών και υπηρεσιών και μπροστινός-συμβατό σύστημα με όλο τον καταλύτη 6500 μηχανές εποπτών

    Μέγιστο δίκτυο uptime και ανθεκτικότητα: Η υποστήριξη Cisco ενίσχυσε το ανά-εικονικό τοπικό LAN (VLAN) που εκτείνεται - δέντρο συν το πρωτόκολλο (PVST+), IEEE 802.1w γρήγορη μέτρηση - το πρωτόκολλο δέντρων (RSTP) και IEEE 802.1s το πολλαπλάσιο που εκτείνεται - πρωτόκολλο δέντρων (MST), γρήγορη μέτρηση ανά-VLAN - το πρωτόκολλο δέντρων (PVRST), καυτό εφεδρικό πρωτόκολλο το (HSRP), εικονικό πρωτόκολλο το (VRRP), ισορροπώντας πρωτόκολλο φορτίων πυλών το (GLBP), Cisco EtherChannel®, και IEEE 802.3ad συνάθροιση δρομολογητών πλεονασμού δρομολογητών συνδέσεων για την ελάττωμα-ανεκτική συνδετικότητα

    Ανώτερη διαχείριση κυκλοφορίας: Διαθέσιμος με τους μεγάλους απομονωτές ανά-διεπαφών και τις σειρές αναμονής πολλαπλάσιος-προτεραιότητας για τον καθορισμό προτεραιοτήτων και την αστυνόμευση κυκλοφορίας, που επιτρέπουν τη σφιχτή επιβολή του (SLA) συμφωνίας επιπέδων εξυπηρέτησης

    Εκτενή εργαλεία διαχείρισης: Πλατφόρμα διαχείρισης δικτύου CiscoWorks υποστήριξης, απλές ομάδες RMON εκδόσεων του (SNMP) πρωτοκόλλου διαχείρισης δικτύου 1, 2, και 3 και τέσσερις (στατιστικές, ιστορία, συναγερμοί, και γεγονότα)

    Εφαρμογές Ethernet Gigabit και κύρια χαρακτηριστικά

    Ο καταλύτης της Cisco 6500 μικτά σειρά μέσα/ίνα-βασισμένες στο gigabit ενότητες διεπαφών Ethernet χρησιμοποιείται στα στρώματα διανομής και πυρήνων, τις εφαρμογές Ethernet κέντρων δεδομένων και μετρό. Αυτές οι ενότητες διεπαφών Ethernet gigabit παραδίδουν μεταστρεφόμενη την καλώδιο-ταχύτητα συνδετικότητα και υποστηρίζουν διάφορες συνδέσεις υφάσματος διακοπτών και η κυκλοφορία που διαβιβάζει τις επιλογές, αυτές περιλαμβάνει: Κλασικός, CEF256, dCEF256 και CEF720. Με μια σειρά των πυκνοτήτων λιμένων και των μορφωματικών φυσικών διεπαφών στρώματος, αυτές οι ενότητες προσφέρουν επίσης μια επιλογή των βαθών απομονωτών πακέτων για την κυκλοφορία που διαμορφώνουν, και την κοκκοποίηση QoS με τον ποικίλο αριθμό σειρών αναμονής και ρίχνουν τις επιλογές κατώτατων ορίων. Αυτά τα κύρια χαρακτηριστικά είναι σημαντικές πτυχές στον καθορισμό της καλύτερης ενότητας για μια δεδομένη εφαρμογή δικτύων (πίνακας 1).

    Πίνακας 1. Καταλύτης της Cisco 6500 εφαρμογές ενότητας διεπαφών Gigabit σειράς και κύρια χαρακτηριστικά

    Αρχικές εφαρμογές Αριθμός προϊόντων Κατηγορία ενότητας διεπαφών Λιμένες/τύπος διεπαφών οπτικής Σειρές αναμονής ανά λιμένα (Tx = μετάδοση, Rx = λαμβάνει) * Χρονοπρογραμματιστής Μέγεθος απομονωτών ανά λιμένα
    Διανομή υψηλής επίδοσης, στρώμα πυρήνων και κέντρο δεδομένων WS-x6748-SFP CEF720 48, SFP
    Tx-1p3q8T
    Rx-1q8T (2q8T κατά το χρησιμοποίηση dCEF)
    Έλλειμμα που σταθμίζεται γύρω από τη Robin το (DWRR)
    Rx-166KB
    Tx-1.17MB
    Διανομή υψηλής επίδοσης, στρώμα πυρήνων και κέντρο δεδομένων WS-x6724-SFP CEF720 24, SFP
    Tx-1p3q8T
    Rx-1q8T (2q8T κατά το χρησιμοποίηση dCEF)
    DWRR
    Rx-166KB
    Tx-1.17MB
    Αγρόκτημα κέντρων δεδομένων και κεντρικών υπολογιστών WS-x6816-GBIC dCEF256 16, GBIC
    Tx-1p2q2t
    Rx-1p1q4t
    Ζυγισμένος γύρω από τη Robin το (WRR) 512 KB
    Αγρόκτημα κέντρων δεδομένων και κεντρικών υπολογιστών WS-x6516a-GBIC CEF256 16, GBIC
    Tx-1p2q2t
    Rx-1p1q4t
    WRR 1 ΜΒ
    Αγρόκτημα κεντρικών υπολογιστών βάσεων WS-X6516-GBIC* CEF256 16, GBIC
    Tx-1p2q2t
    Rx-1p1q4t
    WRR 512 KB
    Αγρόκτημα κεντρικών υπολογιστών βάσεων WS-x6416-GBIC Κλασικός 16, GBIC
    Tx-1p2q2t
    Rx-1p1q4t
    WRR 512 KB
    Αγρόκτημα κεντρικών υπολογιστών βάσεων WS-x6408a-GBIC Κλασικός 8, GBIC
    Tx-1p2q2t
    Rx-1p1q4t
    WRR 512 KB
     
    * Μύθος σειρών αναμονής: 1p2q2t= 1 σειρά αναμονής προτεραιότητας, 2 στρογγυλές σειρές αναμονής του Robin, 2 κατώτατα όρια
     

    Ανώτερα χαρακτηριστικά διαχείρισης κυκλοφορίας και αναμονής του καταλύτη 6500 ενότητες Gigabit Ethernet σειράς

    Ο καταλύτης της Cisco 6500 πολλαπλάσιες σειρές αναμονής υποστήριξης ενοτήτων Gigabit Ethernet σειράς ανά λιμένα για τη ποιότητα εξυπηρέτησης. Οι υποστηρίξεις κάθε λιμένων στάθμισαν την τυχαία έγκαιρη ανίχνευση το (WRED) για την αποφυγή συμφόρησης μέσα σε κάθε σειρά αναμονής, και ζύγισαν γύρω από τη Robin το (WRR) για το σχεδιασμό μεταξύ των σειρών αναμονής και μιας ακριβούς σειράς αναμονής προτεραιότητας για την κυκλοφορία φωνής. Επιπλέον, τα πολλαπλάσια κατώτατα όρια μπορούν να διαμορφωθούν για να διαχειριστούν τα διαφοροποιημένα επίπεδα υπηρεσίας.

    Το ιδανικό για το χειρισμό της αποστολή-κρίσιμης, bursty, ή χαμηλής κυκλοφορίας λανθάνουσας κατάστασης όπως ο επιχειρηματικός πόρος που προγραμματίζει το (ERP) ή τις εφαρμογές φωνής, αυτές διασυνδέει τις ενότητες, συμπεριλαμβανομένου του CEF720-βασισμένου WS-x6724-SFP, της απόδοσης δικτύων κλίμακας και των ευφυών υπηρεσιών. Αυτές οι ενότητες χαρακτηρίζουν επίσης διαβιβάζουν και λαμβάνουν τους απομονωτές πακέτων και μια ακριβής προτεραιότητα διαβιβάζει τη σειρά αναμονής.

    Οι τεχνολογία-αυξήσεις της Cisco EtherChannel συνδέουν την ανθεκτικότητα και παρέχουν την εξελικτική συνάθροιση εύρους ζώνης

    Ο καταλύτης 6500 μπορεί να αθροίσει μέχρι οκτώ φυσικό γρήγορο Ethernet, Gigabit Ethernet ή συνδέσεις 10Gigabit Ethernet σε μια ενιαία εικονική σύνδεση χρησιμοποιώντας το πρωτόκολλο το (PAgP) συνάθροισης λιμένων της Cisco ή IEEE 802.3ad την τεχνολογία. Αυτό παρ:έχω τους διευθυντές δικτύων μια αξιόπιστη μεγάλη λύση για τη σπονδυλική στήλη δικτύων πανεπιστημιουπόλεων.

    Ο καταλύτης της Cisco 6500 σειρές υποστηρίζει επίσης multimodule τη channeling τεχνολογία, που παρέχει ακόμα τη μεγαλύτερη ανθεκτικότητα με τη δημιουργία των καναλιών στους λιμένες στις χωριστές ενότητες στα ίδια πλαίσια. Κατά συνέπεια, η συνδετικότητα διατηρείται ακόμα κι αν μια ενότητα (και αντίστοιχοι λιμένες) αποτυγχάνουν. Αυτό είναι ιδανικό για τις επεκτάσεις που απαιτούν το εξελικτικό, εύκαμπτο εύρος ζώνης μέσα στο δίκτυο. Ένα πρόσθετο όφελος των ικανοτήτων της Cisco EtherChannel περιλαμβάνει την αυτόματες αποκατάσταση και την ανακατανομή των φορτίων πέρα από την παραμονή συνδέσεις διευκόλυνση της διαχείρισης και καθιστώντας την τεχνολογία διαφανή στις εφαρμογές δικτύων. Η ίδια τεχνολογία της Cisco EtherChannel μπορεί να χρησιμοποιηθεί πέρα από τη Cisco Systems βιομηχανία-οδηγώντας τις ενότητες 10-Gigabit Ethernet, που παρέχουν την αυξανόμενη συνάθροιση καθώς επίσης και την ανθεκτικότητα ενάντια στην αποτυχία συνδέσεων.

    Ύφασμα διακοπτών ενότητας διεπαφών Ethernet Gigabit και αποστολή των χαρακτηριστικών

    Ο καταλύτης 6500 της Cisco ενότητες διεπαφών κλασικών, CEF256, dCEF256 και CEF720 παρέχει σε Gigabit Ethernet μια επιλογή των ταχυτήτων και της αποστολής των ποσοστών.

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα WS-X6416-GBIC, WS ‑ X6408A-GBIC WS-X6516A-GBIC, WS-X6516-GBIC WS-x6816-GBIC WS-X6748-SFP, WS ‑ X6724-SFP
    Μηχανή εποπτών που υποστηρίζεται
    Μηχανή 1A εποπτών
    Μηχανή 2 εποπτών
    Μηχανή 32 εποπτών
    Μηχανή 720 εποπτών
    Μηχανή 1A εποπτών
    Μηχανή 2 εποπτών
    Μηχανή 32 εποπτών
    Μηχανή 720 εποπτών
    Μηχανή 2 εποπτών, (με SFM ή SFM2)
    Μηχανή 720 εποπτών
    Μηχανή 720 εποπτών
    Απόδοση που διαβιβάζει το ποσοστό (Mpps)
    32 GBP
    15 Mpps ανά σύστημα
    256 GBP που χρησιμοποιούν CEF: Μέχρι 30 Mpps ανά σύστημα
    Χρησιμοποιώντας dCEF αναβαθμίστε: 15 Mpps ανά αυλάκωση για τις αυλακώσεις που εξοπλίστηκαν με DFC ή DFC3 για να υποστηρίξουν διένειμαν την αποστολή)
    256 GBP που χρησιμοποιούν dCEF: 24 Mpps ανά αυλάκωση για τις αυλακώσεις που εξοπλίστηκαν με DFC ή DFC3 για να υποστηρίξει διένειμε την αποστολή)
    720 GBP που χρησιμοποιούν CEF Μέχρι 30 Mpps ανά σύστημα
    Χρησιμοποιώντας dCEF αναβαθμίστε: μέχρι 48 Mpps που στηρίχτηκε ανά αυλάκωση για τις ενότητες που εξοπλίστηκε με DFC3 για να υποστηρίξουν διένειμαν την αποστολή *
    Αποστολή της αρχιτεκτονικής μηχανών Η μηχανή ΚΜΕ εποπτών κάνει την αποστολή της απόφασης
    Η συγκεντρωμένη μηχανή CEF που βρίσκεται σε PFCx του επόπτη κάνει την αποστολή της απόφασης
    Βελτιώσιμος στη μετατροπή dCEF με προαιρετικό WS-f6k-DFC ή WS-f6k-DFC3
    Εγκατεστημένος dCEF χρησιμοποιώντας τη WS ‑ f6k-DFC ή τη WS ‑ F6K-DFC3
    Η συγκεντρωμένη μηχανή CEF που βρίσκεται σε PFCx του επόπτη κάνει την αποστολή της απόφασης
    Βελτιώσιμος στη μετατροπή dCEF με προαιρετικό WS-f6700-DFC3
    Προαιρετική υποστήριξη βελτίωσης DFC Μην υποστηριγμένος
    Χρήση WS-f6k-DFC με τη μηχανή 2 και SFM εποπτών (2)
    Χρήση WS-f6k-DFC3 με τη μηχανή 720 εποπτών

    Επιλογή:

    WS-f6k-DFC με τη μηχανή 2 και SFM εποπτών (2)
    Χρήση WS-f6k-DFC3 με τη μηχανή 720 εποπτών
    Χρήση WS-f6700-DFC3 με τη μηχανή 720 εποπτών
    Backplane/συνδέσεις υφάσματος διακοπτών 32 κοινή GBP σύνδεση λεωφορείων (στον επόπτη Engine1A, τη μηχανή 2 εποπτών, τη μηχανή 32 εποπτών, και τη μηχανή 720 εποπτών) Ενιαία σύνδεση καναλιών 8 GBP για να μεταστρέψει το ύφασμα (στη μηχανή 720 εποπτών ή τη μηχανή 2-MSFC2 εποπτών με την ενότητα υφάσματος διακοπτών {SFM]) και τη 32 κοινή GBP σύνδεση λεωφορείων Διπλή σύνδεση καναλιών 8 GBP για να μεταστρέψει το ύφασμα [στη μηχανή 720 εποπτών ή τη μηχανή 2-MSFC2 εποπτών με την ενότητα το (SFM) υφάσματος διακοπτών] Διπλή σύνδεση καναλιών 20 GBP (σύνολο 40 GBP) για να μεταστρέψει το ύφασμα στη μηχανή 720 ** εποπτών
    Απαιτήσεις υποστήριξης πλαισίων/αυλακώσεων Οποιαδήποτε αυλάκωση σε οποιαδήποτε πλαίσια Οποιαδήποτε αυλάκωση σε οποιαδήποτε πλαίσια
    Οποιαδήποτε αυλάκωση σε οποιοδήποτε καταλύτη 6500 πλαίσια εκτός από 6513.
    Αυλακώσεις 9 μέχρι 13 σε 6513
    6503 μην υποστηριγμένος στον τρέχοντα χρόνο
    Αποστολή της αρχιτεκτονικής μηχανών Η μηχανή ΚΜΕ εποπτών κάνει την αποστολή της απόφασης
    Η συγκεντρωμένη μηχανή CEF που βρίσκεται σε PFCx του επόπτη κάνει την αποστολή της απόφασης
    Βελτιώσιμος στη μετατροπή dCEF με προαιρετικό WS-f6k-DFC ή WS-f6k-DFC3
    Εγκατεστημένος dCEF χρησιμοποιώντας WS-f6k-DFC ή WS-f6k-DFC3
    Η συγκεντρωμένη μηχανή CEF που βρίσκεται σε PFCx του επόπτη κάνει την αποστολή της απόφασης.
    Βελτιώσιμος στη μετατροπή dCEF με προαιρετικό WS-f6700-DFC3.
     
    * Το ws-x6724-SFP επιτυγχάνει 26Mpps που στηρίζεται ανά αυλάκωση για τις ενότητες που εξοπλίζεται με DFC3 για να υποστηρίξει τη διανεμημένη αποστολή)
    ** WS-x6724-SFP υποστηρίζει μια ενιαία σύνδεση καναλιών 20-GBP για να μεταστρέψει το ύφασμα στη μηχανή 720 εποπτών όλες οι άλλες ενότητες διεπαφών 67xx χαρακτηρίζουν τις διπλές συνδέσεις καναλιών 20-GBP (σύνολο 40Gbps) στο ύφασμα διακοπτών
    Μύθος: 1p2q2t = μια ακριβής σειρά αναμονής προτεραιότητας, δύο round-robin σειρές αναμονής, και δύο διαφορετικά κατώτατα όρια
    Σχήμα 2. Καταλύτης ενότητα WS-x6748-SFP της Cisco διεπαφών Gigabit Ethernet 6500 σειρών

    WS-x6724-SFP 24port SFP Cisco Linecard για τη σειρά WS-c6506-ε 6509-ε 6500-ε

    Σχήμα 3. Καταλύτης 6500 ενότητες WS-x6724-SFP της Cisco διεπαφών Gigabit Ethernet σειράς

    WS-x6724-SFP 24port SFP Cisco Linecard για τη σειρά WS-c6506-ε 6509-ε 6500-ε

    Καταλύτης της Cisco 6500 μικτές ενότητες μέσων σειράς CEF720 Gigabit Ethernet

    Σχεδιασμένες για τη διανομή επιχείρησης υψηλής επίδοσης και φορέων παροχής υπηρεσιών, τα στρώματα πυρήνων, τις εφαρμογές Ethernet κέντρων δεδομένων, Ιστός-φιλοξενίας και μετρό, μικτές οι CEF720 ενότητες διεπαφών μέσων παρέχουν στο γραμμή-ποσοστό gigabit Ethernet διαβιβάζοντας χρησιμοποιώντας το στριμμένο ζευγάρι ή οπτική ίνα τηλεγραφώντας τα ακόλουθα λειτουργικά πλεονεκτήματα:

    Backplane σύνδεση: Συνδέει με το ύφασμα διακοπτών χρησιμοποιώντας το διπλό σύνολο - τα διπλά κανάλια υφάσματος διακοπτών 20 GBP (σύνολο 40 GBP), ένα ενιαίο κανάλι 20 GBP υποστηρίζονται από το WS-x6724-SFP

    Υποστήριξη πλαισίων/αυλακώσεων: Μπορέστε να καταλάβετε οποιαδήποτε αυλάκωση στον καταλύτη της Cisco 6503E, 6504E, 6506, 6506E, 6509, 6509E, και 6509-ράμφος-α και αυλακώσεις 9 μέχρι 13 στον καταλύτη 6513 η ενότητα της WS x6724-SFP υποστηρίζεται σε όλες τις αυλακώσεις του καταλύτη 6513

    Μηχανή εποπτών: Υποστηριγμένος από όλες τις εκδόσεις της μηχανής 720 εποπτών

    Βάση που διαβιβάζει τον τρόπο και την απόδοση: Χρησιμοποιεί την κεντρική μηχανή CEF που βρίσκεται στη μηχανή εποπτών για να διαβιβάσει τα πακέτα μέχρι 30 Mpps ανά σύστημα στη διαμόρφωση βάσεών του

    Διανεμημένος αποστολή της επιλογής και της απόδοσης βελτίωσης: Όταν εξοπλίζεται με το προαιρετικό τομέας-βελτιώσιμο WS-f6700-DFC3 dCEF που διαβιβάζει τις κάρτες κορών, η ενότητα διεπαφών παραδίδει τη βέλτιστη απόδοση, μέχρι συνεχή 48 Mpps ανά αυλάκωση (26 Mpps ανά αυλάκωση για τη WS x6724-SFP)

    Οπτική: Καυτός-pluggable μορφωματικός μικρός τύπος υποστήριξης pluggable (SFP)

    Σημείωση: Η ευθύγραμμη υποστήριξη δύναμης δεν υποστηρίζεται στις μικτές ενότητες διεπαφών Gigabit Ethernet μέσων.

    Πίνακας 2. Ενότητες διεπαφών CEF720 Gigabit Ethernet SFP

    Προϊόν Τύπος πομποδεκτών Λιμένες/συνδετήρες διεπαφών Πυκνότητα λιμένων/πρότυπο πλαισίων Μέγιστο πλαίσιο Size* Σειρές αναμονής ανά λιμένα (Tx = μετάδοση, Rx = λαμβάνει), **
    WS-x6748-SFP Μικρός τύπος Pluggable (SFP) λιμένας 48 1000BASE-SX, LX/LH, - ZX, - Τ 1000base-CWDM LC connecter 240 λιμένες (410 GbE ανώτατο)/6513 384 λιμένες (386 GbE ανώτατο)/6509 Μέχρι 9216 ψηφιολέξεις/πλαίσιο
    Tx-1p3q8T
    Rx-1q8T (2q8T κατά το χρησιμοποίηση dCEF)
    WS-x6724-SFP Μικρός τύπος Pluggable (SFP) 24-λιμένας 1000BASE-SX, LX/LH, - ZX, - Τ 1000base-CWDM LC connecter
    288 ports/6513
    192 ports/6509
    Μέχρι 9216 ψηφιολέξεις/πλαίσιο
    Tx-1p3q8T
    Rx-1q8T (2q8T κατά τη χρησιμοποίηση dCEF)
     

     

     

    1. Γιατί μας επιλέξτε;

    Η Co. τεχνολογίας του BO Shenzhen, ΕΠΕ είναι ο κύριος σφαιρικός προμηθευτής του ποιοτικού δικτυακού εξοπλισμού και έχουμε άνω των 10years την εμπειρία σε αυτόν τον τομέα.

    Το πλεονέκτημά μας

    *Competitive τιμές

    * Υψηλός - ποιοτικά προϊόντα και υπηρεσίες.

     

    2.What είναι η ποιότητα των προϊόντων;

    Όλα τα στοιχεία είναι εμπορικό σήμα αρχικό με την πλήρη δοκιμή πρίν στέλνουν.

     

    3. Τι γίνεται μετηνεξουσιοδότηση;

    Υποσχόμαστε το προϊόν είμαστε η αρχική Cisco, που εξετάζεται πολύ πριν από την αποστολή. Εγγυημένο μη-DOA

    1year εξουσιοδότηση για τα νέα προϊόντα.

    3months εξουσιοδότηση για τα χρησιμοποιημένα προϊόντα.

    Εξουσιοδότηση διάρκειας ζωής για τη σειρά μικρών επιχειρήσεων της CISCO.

    Εάν αγοράσετε έχει οποιεσδήποτε ατέλειες εργασίας κατά τη διάρκεια της περιόδου εξουσιοδότησης που θα αντικαταστήσουμε τη μονάδα.

     

    4. Πώς να τοποθετήσει τη διαταγή;

    Δεχόμαστε πολλούς όρους του εμπορίου, όπως T/T, Western Union, γραμμάριο χρημάτων και PayPal.

     

    5. Πόσο περίπου η αποστολή;

    Παραδίδουμε τα προϊόντα από τη FEDEX, DHL, ARAMEX και TNT, κ.λπ. Είμαστε επίσης ικανοί να παραδώσουμε τα αγαθά στην αποστολέα σας στην Κίνα εάν χρειάζεστε.

     

    6. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσης;

    Τα αγαθά συνήθως θα στέλνονταν έξω μέσα σε 2days μετά από λαμβάνουν την πληρωμή. Εκτός από τη μελλοντική διαταγή.

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: shelly

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    διακόπτης cisco gigabit

    WS-c3650-24td-λ ο διακόπτης της Cisco Gigabit ενσωμάτωσε την ασύρματη ικανότητα ελεγκτών

    88 διοικούμενος GBP διακόπτης Gigabit καταλυτών της Cisco με 24 λιμένες WS-c3850-24u-s

    N2K-C2348UPQ αρχικός διακόπτης της Cisco Gigabit για το διαλυτικό χρώματος γραφείων 10GE Fabiric

    IOS τοπικό LAN Lite κώδικα WS-c2960l-16ts-LL προϊόντων που διαβιβάζει το εύρος ζώνης 18 GBP που μεταστρέφουν το εύρος ζώνης 36 GBP 10/100/1000 Etherne

    Ωχρή κάρτα διεπαφών της Cisco

    Βούλωμα HWIC 2FE στην ωχρή κάρτα της Cisco WIC ενότητας καρτών/επέκτασης διεπαφών της Cisco

    Στρώμα 2 Cisco 4000 ενότητες δρομολογητών/T1 nim-4mft-T1/E1 E1 της Cisco ISR καρτών διεπαφών

    Ενότητα δικτύων PRI Cisco NM 8CE1T1, 8 διαχωρισμένη λιμένας κάρτα διεπαφών δικτύων της Cisco

    Χρησιμοποιημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος της Cisco

    341-0097-03 χρησιμοποιημένη παροχή συνεχούς ηλεκτρικού ρεύματος διακοπτών της Cisco για το διακόπτη WS-c2960-48tt-λ 48tc-λ

    Από δεύτερο χέρι ISR Cisco PWR 4430 εναλλασσόμενο ρεύμα, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος της Cisco 12 λιμένων 500W

    PWR C2 640WAC 2960XR χρησιμοποίησε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος της Cisco για το διακόπτη 50-60 Hz σημείου εισόδου

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας διακόπτες χρησιμοποιούνται cisco προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 usedciscodevices.com. All Rights Reserved.