HD κτήριο, δρόμος Huafu, Futian, πόλη Shenzhen, ΕΠΑΡΧΊΑ ΓΚΟΥΑΓΚΝΤΌΝΓΚ, ΚΙΝΑ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΧρησιμοποιημένες ενότητες της Cisco

Κανάλι SFP ινών 4 GBP Cisco/ενότητες Managable ds-SFP-fc4g-SW Cisco SFP

Κανάλι SFP ινών 4 GBP Cisco/ενότητες Managable ds-SFP-fc4g-SW Cisco SFP

4 Gbps Cisco Fiber Channel SFP / Managable DS-SFP-FC4G-SW Cisco SFP Modules

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα, Σιγκαπούρη, Μαλαισία, Ταϊλάνδη, κ.λπ.
Μάρκα: CISCO
Πιστοποίηση: CE RoHS
Αριθμό μοντέλου: Ds-SFP-fc4g-SW

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: αρχικό κιβώτιο της Cisco για τα νέα στοιχεία
Χρόνος παράδοσης: 1-2days
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 200unit την εβδομάδα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
μοντέλο: Ds-SFP-fc4g-SW Media: MMF
μάρκα: CISCO Απόσταση: 300 m
Wavelenth: 850nm datarate: 4.25G/ps

 

Κανάλι SFP ινών 4 GBP Cisco/χρησιμοποιημένες Cisco ds-SFP-fc4g-SW ενότητες Managable

Προηγμένες ινών MD 9000 της Cisco ® ενότητες μετατροπής καναλιών οικογενειακών οι 8-GBP παραδίδουν τη υψηλή επίδοση και τα καινοτόμα χαρακτηριστικά γνωρίσματα για να επιτρέψουν τη σύγκλιση, την εξελιξιμότητα, και τη νοημοσύνη στα μεγάλα, virtualized κέντρα δεδομένων. Με μέχρι 528 λιμένες καναλιών ινών 8-GBP γραμμή-ποσοστού ανά πλαίσια, τις βιομηχανία-πρώτες τεχνολογίες όπως η Cisco FlexSpeed και η διαιτητευμένη τοπική μετατροπή, τις ευφυείς υπηρεσίες υφάσματος όπως ενσωματωμένο VSANs, διά-VSAN που καθοδηγεί το (IVR), και PortChannels, προηγμένες ινών MD 9000 της Cisco ενότητες μετατροπής καναλιών οικογενειακών οι 8-GBP επιτρέπουν την επέκταση των μεγάλων, εξελικτικών, και virtualized κέντρων δεδομένων.

Προηγμένες ινών MD 9000 της Cisco ενότητες μετατροπής καναλιών οικογενειακών οι 8-GBP είναι διαθέσιμες σε δύο διαμορφώσεις:

• Η προηγμένη ενότητα μετατροπής καναλιών ινών 32-λιμένων 8-GBP παραδίδει την απόδοση γραμμή-ποσοστού σε όλους τους λιμένες και είναι ιδανική για τα υποσυστήματα αποθήκευσης υψηλών σημείων και για τη συνδετικότητα του (ISL) συνδέσεων διά-διακοπτών.

• Η προηγμένη ενότητα μετατροπής καναλιών ινών 48-λιμένων 8-GBP παρέχει την υψηλότερη πυκνότητα λιμένων και είναι ιδανική για τη σύνδεση των υψηλής απόδοσης virtualized κεντρικών υπολογιστών. Με τη διαιτητευμένη τοπική μετατροπή που επιτρέπεται, αυτή η ενότητα υποστηρίζει 48 λιμένες των 8-GBP γραμμή-ποσοστού και είναι τέλεια για την ανάπτυξη των πυκνών συστάδων μηχανημάτων εικονικής πραγματικότητας με την τοπικά ταξινομική αποθήκευση. Για την κυκλοφορία που μεταστρέφεται πέρα από backplane, αυτή η ενότητα υποστηρίζει το μεγάλο αριθμό εγγραφών 1.5:1 στο ποσοστό του (FC) καναλιών ινών 8-GBP σε όλους τους λιμένες.

Οι προηγμένες 8-GBP ενότητες μετατροπής καναλιών ινών είναι συμβατές με όλα τα MD της Cisco 9500 πολυστρωματικοί διευθυντές σειράς, που παρέχουν την προστασία επένδυσης και το σημαντικό χαμηλό συνολικό κόστος της ιδιοκτησίας το (TCO).

 

P/N ds-SFP
Datarate 4.25G/ps
Wavelenth 850nm
Απόσταση 300M
Συσκευή αποστολής σημάτων DFB
Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ
MEDIA MMF
DDM/DOM ΝΑΙ
Συνδετήρας LC
Εφαρμογή Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα AscentOptics/ουδέτερος, cOem


 

 

 1. Γιατί μας επιλέξτε;


Το bo-δίχτυ είναι ο κύριος σφαιρικός προμηθευτής του ποιοτικού δικτυακού εξοπλισμού και έχουμε άνω των 10years την εμπειρία σε αυτόν τον τομέα.

Το πλεονέκτημά μας
*Competitive τιμές
* Υψηλός - ποιοτικά προϊόντα και υπηρεσίες.
 
2.What είναι η ποιότητα των προϊόντων;
 
Όλα τα στοιχεία είναι εμπορικό σήμα αρχικό με την πλήρη δοκιμή πρίν στέλνουν.
 
3. Τι γίνεται μετηνεξουσιοδότηση;
 
Υποσχόμαστε το προϊόν είμαστε η αρχική Cisco, που εξετάζεται πολύ πριν από την αποστολή. Εγγυημένο μη-DOA
1year εξουσιοδότηση για τα νέα προϊόντα.
3months εξουσιοδότηση για τα χρησιμοποιημένα προϊόντα.
Εξουσιοδότηση διάρκειας ζωής για τη σειρά μικρών επιχειρήσεων της CISCO.
Εάν αγοράσετε έχει οποιεσδήποτε ατέλειες εργασίας κατά τη διάρκεια της περιόδου εξουσιοδότησης που θα αντικαταστήσουμε τη μονάδα.
 
4. Πώς να τοποθετήσει τη διαταγή;
 
Δεχόμαστε πολλούς όρους του εμπορίου, όπως T/T, Western Union, γραμμάριο χρημάτων και PayPal.
 
5. Πόσο περίπου η αποστολή;
 
Παραδίδουμε τα προϊόντα από τη FEDEX, DHL, ARAMEX και TNT, κ.λπ. Είμαστε επίσης ικανοί να παραδώσουμε τα αγαθά στην αποστολέα σας στην Κίνα εάν χρειάζεστε.
 
6. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσης;
 
Τα αγαθά συνήθως θα στέλνονταν έξω μέσα σε 2days μετά από λαμβάνουν την πληρωμή. Εκτός από τη μελλοντική διαταγή.
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: shelly

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
διακόπτης cisco gigabit

WS-c3650-24td-λ ο διακόπτης της Cisco Gigabit ενσωμάτωσε την ασύρματη ικανότητα ελεγκτών

88 διοικούμενος GBP διακόπτης Gigabit καταλυτών της Cisco με 24 λιμένες WS-c3850-24u-s

N2K-C2348UPQ αρχικός διακόπτης της Cisco Gigabit για το διαλυτικό χρώματος γραφείων 10GE Fabiric

Ωχρή κάρτα διεπαφών της Cisco

Βούλωμα HWIC 2FE στην ωχρή κάρτα της Cisco WIC ενότητας καρτών/επέκτασης διεπαφών της Cisco

Στρώμα 2 Cisco 4000 ενότητες δρομολογητών/T1 nim-4mft-T1/E1 E1 της Cisco ISR καρτών διεπαφών

Ενότητα δικτύων PRI Cisco NM 8CE1T1, 8 διαχωρισμένη λιμένας κάρτα διεπαφών δικτύων της Cisco

Χρησιμοποιημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος της Cisco

341-0097-03 χρησιμοποιημένη παροχή συνεχούς ηλεκτρικού ρεύματος διακοπτών της Cisco για το διακόπτη WS-c2960-48tt-λ 48tc-λ

Από δεύτερο χέρι ISR Cisco PWR 4430 εναλλασσόμενο ρεύμα, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος της Cisco 12 λιμένων 500W

PWR C2 640WAC 2960XR χρησιμοποίησε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος της Cisco για το διακόπτη 50-60 Hz σημείου εισόδου

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας διακόπτες χρησιμοποιούνται cisco προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 usedciscodevices.com. All Rights Reserved.