HD κτήριο, δρόμος Huafu, Futian, πόλη Shenzhen, ΕΠΑΡΧΊΑ ΓΚΟΥΑΓΚΝΤΌΝΓΚ, ΚΙΝΑ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΧρησιμοποιημένες ενότητες της Cisco

Βούλωμα στη χρησιμοποιημένη Cisco SFP 10G LRM ενιαίος τρόπος SFP SFP-10G-LRM= της Cisco ενότητας/12 λιμένας

Βούλωμα στη χρησιμοποιημένη Cisco SFP 10G LRM ενιαίος τρόπος SFP SFP-10G-LRM= της Cisco ενότητας/12 λιμένας

    • Plug In Used Cisco SFP 10G LRM Module / 12 Port Cisco Single Mode SFP  SFP-10G-LRM=
    • Plug In Used Cisco SFP 10G LRM Module / 12 Port Cisco Single Mode SFP  SFP-10G-LRM=
  • Plug In Used Cisco SFP 10G LRM Module / 12 Port Cisco Single Mode SFP  SFP-10G-LRM=

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα, Σιγκαπούρη, Μαλαισία, Ταϊλάνδη, κ.λπ.
    Μάρκα: CISCO
    Πιστοποίηση: CE RoHS
    Αριθμό μοντέλου: SFP-10G-LRM=

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: negotiable
    Συσκευασία λεπτομέρειες: αρχικό κιβώτιο της Cisco για τα νέα στοιχεία
    Χρόνος παράδοσης: 1-2days
    Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Δυνατότητα προσφοράς: 200unit την εβδομάδα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    μοντέλο: SFP-10G-LRM= Συντελεστής μορφής: Plug-in module
    Κατάσταση: Αρχική Νέα μάρκα: CISCO
    Μήκος κύματος (NM): 1310 Εγγύηση: ένα έτος

    Βούλωμα στη χρησιμοποιημένη Cisco SFP 10G LRM ενιαίος τρόπος SFP SFP-10G-LRM= της Cisco ενότητας/12 λιμένας

    Η ενότητα της Cisco 10gbase-LRM υποστηρίζει τα μήκη συνδέσεων 220m στην τυποποιημένη πολλαπλού τρόπου ίνα βαθμού του (FDDI) διεπαφών διανεμημένων ίνα στοιχείων (MMF). Για να σιγουρευτεί ότι οι προδιαγραφές συναντιούνται πέρα από τις ίνες FDDI-βαθμού, OM1 και OM2, η συσκευή αποστολής σημάτων πρέπει να συνδεθεί μέσω ενός ρυθμίζοντας σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου. Κανένα ρυθμίζοντας σκοινί μπαλωμάτων τρόπου δεν απαιτείται για τις εφαρμογές άνω OM3 ή των OM4. Για τις πρόσθετες πληροφορίες στις ρυθμίζοντας απαιτήσεις σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου παρακαλώ δείτε: το https://www.cisco.com/en/US/prod/collateral/modules/ps5455/product_bulletin_c25-530836.html.

    Η ενότητα της Cisco 10gbase-LRM υποστηρίζει επίσης τα μήκη συνδέσεων 300m στην τυποποιημένη Single-Mode ίνα (SMF, G.652).

     

     

    Εμπορικό σήμα Cisco
    Πρότυπος αριθμός στοιχείων SFP-10G-LRM=
    Τύπος Βυσματωτή ενότητα
    Τύπος ινών MMF
    SMF

    Διαβιβάστε και λάβετε

    Μήκος κύματος (NM)

    1260 έως 1355
    Μήκος κύματος (NM) 1310

    2.What είναι η ποιότητα των προϊόντων; 
    1. Γιατί μας επιλέξτε; Η Co. τεχνολογίας του BO Shenzhen, ΕΠΕ είναι ο κύριος σφαιρικός προμηθευτής του ποιοτικού δικτυακού εξοπλισμού και έχουμε άνω των 10years την εμπειρία σε αυτόν τον τομέα. * Υψηλός - ποιοτικά προϊόντα και υπηρεσίες.

     
    Όλα τα στοιχεία είναι εμπορικό σήμα αρχικό με την πλήρη δοκιμή πρίν στέλνουν.
     
    3. Τι γίνεται μετηνεξουσιοδότηση;
     
    Υποσχόμαστε το προϊόν είμαστε η αρχική Cisco, που εξετάζεται πολύ πριν από την αποστολή. Εγγυημένο μη-DOA
    1year εξουσιοδότηση για τα νέα προϊόντα.
    3months εξουσιοδότηση για τα χρησιμοποιημένα προϊόντα.
    Εξουσιοδότηση διάρκειας ζωής για τη σειρά μικρών επιχειρήσεων της CISCO.
    Εάν αγοράσετε έχει οποιεσδήποτε ατέλειες εργασίας κατά τη διάρκεια της περιόδου εξουσιοδότησης που θα αντικαταστήσουμε τη μονάδα.
     
    4. Πώς να τοποθετήσει τη διαταγή;
     
    Δεχόμαστε πολλούς όρους του εμπορίου, όπως T/T, Western Union, γραμμάριο χρημάτων και PayPal.
     
    5. Πόσο περίπου η αποστολή;
     
    Παραδίδουμε τα προϊόντα από τη FEDEX, DHL, ARAMEX και TNT, κ.λπ. Είμαστε επίσης ικανοί να παραδώσουμε τα αγαθά στην αποστολέα σας στην Κίνα εάν χρειάζεστε.
     
    6. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσης;
     
    Τα αγαθά συνήθως θα στέλνονταν έξω μέσα σε 2days μετά από λαμβάνουν την πληρωμή. Εκτός από τη μελλοντική διαταγή


    .

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: shelly

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    διακόπτης cisco gigabit

    WS-c3650-24td-λ ο διακόπτης της Cisco Gigabit ενσωμάτωσε την ασύρματη ικανότητα ελεγκτών

    88 διοικούμενος GBP διακόπτης Gigabit καταλυτών της Cisco με 24 λιμένες WS-c3850-24u-s

    N2K-C2348UPQ αρχικός διακόπτης της Cisco Gigabit για το διαλυτικό χρώματος γραφείων 10GE Fabiric

    IOS τοπικό LAN Lite κώδικα WS-c2960l-16ts-LL προϊόντων που διαβιβάζει το εύρος ζώνης 18 GBP που μεταστρέφουν το εύρος ζώνης 36 GBP 10/100/1000 Etherne

    Ωχρή κάρτα διεπαφών της Cisco

    Βούλωμα HWIC 2FE στην ωχρή κάρτα της Cisco WIC ενότητας καρτών/επέκτασης διεπαφών της Cisco

    Στρώμα 2 Cisco 4000 ενότητες δρομολογητών/T1 nim-4mft-T1/E1 E1 της Cisco ISR καρτών διεπαφών

    Ενότητα δικτύων PRI Cisco NM 8CE1T1, 8 διαχωρισμένη λιμένας κάρτα διεπαφών δικτύων της Cisco

    Χρησιμοποιημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος της Cisco

    341-0097-03 χρησιμοποιημένη παροχή συνεχούς ηλεκτρικού ρεύματος διακοπτών της Cisco για το διακόπτη WS-c2960-48tt-λ 48tc-λ

    Από δεύτερο χέρι ISR Cisco PWR 4430 εναλλασσόμενο ρεύμα, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος της Cisco 12 λιμένων 500W

    PWR C2 640WAC 2960XR χρησιμοποίησε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος της Cisco για το διακόπτη 50-60 Hz σημείου εισόδου

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας διακόπτες χρησιμοποιούνται cisco προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 usedciscodevices.com. All Rights Reserved.